Ośrodek wypoczynkowy "Na gwizdówce"

To obiekt całoroczny z szerokim wachlarzem usług dla turystów.
Główne kierunki działalności to organizacja wesel, przyjęć, bankietów, a także wynajem domków całorocznych oraz wypoczynek na plaży nad jeziorem.
Dodatkową atrakcją dla wszystkich gości jest salon rozrywki, w którym główne atrakcje to: bowling, bilard i bar z przekąskami oraz napojami, a także piłkarzyki i cymbergaj.
Do dyspozycji gości pozostaje przestronny parking położony na ogrodzonym, dozorowanym terenie.
Kompleks wypoczynkowy powstał w 2014 roku i wykonany został z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Otoczenie obiektu dopasowane jest do leśnego krajobrazu okolic jeziora Świętego. To wszystko sprawia, że goście mają komfortowe warunki do wypoczynku.

Plaża

Do Państwa dyspozycji udostępniona jest plaża pokryta morskim piaskiem, położona nad jeziorem Świętym, w bezpośrednim sąsiedztwie baru „Na Gwizdówce”. Do plaży przylega pomost długości 100m.

Plac zabaw

Najmłodsi mogą skorzystać z placu zabaw, położonym przy plaży, w pobliżu wejścia na pomost. Dzięki takiej lokalizacji, rodzice w trakcie wypoczynku mogą mieć ciągłą kontrolę nad bezpieczeństwem dzieci.

Rowery wodne i łodzie wiosłowe

Amatorzy aktywnego wypoczynku mają możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego: rowerów wodnych oraz łodzi wiosłowych. Można wybierać spośród 6 rowerów wodnych, o nowatorskim designie: samochody retro, samochody garbus oraz delfin. Łodzie wiosłowe dostosowane są do potrzeb wędkarzy oraz amatorów rodzinnego wypoczynku na wodzie.

Wakeboarding

Wakepark Kaszuby to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu zielonych Kaszub. Atrakcyjność regionu sprawia, że odwiedza nas kilka tysięcy osób, zarówno sportowcy, jak i rodziny, które aktywnie spędzają swój wolny czas. Wakeboard to łatwiejsza alternatywa dla surfingu i kitesurfingu. Polega on na pływaniu na desce, która jest przymocowana do naszych nóg, trzymając drążek. Wakeboard jest sportem dla każdego, wystarczy umieć pływać. Dzięki specjalnemu wyciągowi start jest łatwy i bezpieczny. Wakepark jest otwarty zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają, bądź chcą zacząć swoją przygodę z wakeboardem.