Atrakcje okolicy bliższej i dalszej

Sierakowice

Zaczynamy od Sierakowic 7 km, o których niektórzy mówią, że są sercem Kaszub oraz ich stolicą. Warto zwiedzić park w centrum miejscowości gdzie znajduje się ołtarz papieski, na którym Jan Paweł II odprawiał mszę świętą w Pelplinie. Tuż obok parku znajduje się drewniany Kościół Świętego Marcina, w którym organizowane są regionalne wystawy.

Tuchlino

Położone 13 km od nas - z Parkiem Zoo - Egzotyczne Kaszuby z egzotycznymi zwierzakami do pogłaskania oraz kinem, barem i parkiem zabaw dla dzieci

Mirachowo

Park Miniatur w Mirachowie oddalonym o ok. 20 km w którym można się poczuć jak Guliwer

Szymbark

Odwrócony Dom w Szymbarku (40 km) do którego wchodzi się przez okno szczytowe dachu i spaceruje się po suficie. Przy wyjściu gwarantowany zawrót głowy.

Łeba

Jest jednym z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu (40km od nas). Otoczona jest z trzech stron wodą, od północy Morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim a morzem znajdują się ruchome wydmy, które wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, uznanego przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery.
W miejscowości oprócz różnych atrakcji warto odwiedzić Park Dinozaurów

Ostrzyce

Park Linowy Stolem w Ostrzycach ok 33 km.- z trzema najwyższymi trasami na Kaszubach.

Wieżyca

Ośrodek Narciarski Wieżyca od 36 km – Zimą na Pomorzu jest największy ośrodkiem narciarskim. Oferuje nie tylko możliwość uprawiania sportów zimowych ale także jest celem rekreacyjnych wypraw rodzinnych. Do dyspozycji wszystkich chętnych: • 8 wyciągów narciarskich • tory do snowtubbingu • wypożyczalnie sprzętu narciarskiego • bogate zaplecze gastronomiczne Stok Narciarska Paczoskowo w Kosowie ok 38 km- z oświetlonym, sztucznie naśnieżanym, ratrakowanym stokiem o długości 270m . Do Trójmiasta ok. 60 km